Kullanım Koşulları

Diamondvision.com.tr adresine sahip web sitesinin (“Site”) sahibi DMT Yönetim Danışmanlığı Tic.Ltd.Şti.(“Diamond Vision”)’dir. www.diamondvision.com.tr web sayfasındaki içerikler kopyalanamaz, çoğaltılamaz, DMT Yönetim Danışmanlığı Tic.Ltd.Şti.’nin bilgi ve onayı dışında herhangi bir amaçla kullanılamaz. Site kullanıcıları aksi kullanım durumunda gerekli hukuki yaptırım ve cezalardan sorumlu olacaklarını kabul ederler.

Diamondvision.com.tr  websitesinde Diamond Vision’un sahibi olmadığı veya Diamond Vision tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilmektedir. Kullanıcılar tarafından bu web sitelerinden herhangi birinin ziyaret edilmesi halinde, ziyaret edilen sitenin gizlilik ve sair politikaları geçerli olacaktır. Diamond Vision’un ilgili web sitelerinin politika ve uygulamaları ile ilgili sitelerin içeriklerine ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diamondvision.com.tr de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, içerik sahiplerinin şahsi görüşleri olup herhangi bir içeriğe ait kazanç veya kayıp beyan etmemektedir. Yatırım/yönlendirme eğitimleri dahil, hiçbir içerik Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.diamondvision.com.tr veya DMT Yönetim Danışmanlığı Tic.Ltd.Şti., yöneticileri ve  içerik sahipleri için hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Diamondvision.com.tr sitesi ve bu sitenin kurallarında değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek tamamen Diamond Vision’un insiyatifindedir. Diamond Vision bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanıcıların burada yer alan taahhütlere aykırı davranması ve/veya kullanımlarının Ceza Kanunu başta olmak üzere tüm ilgili mevzuat hükümlerine aykırılık teşkil etmesi ve/veya Diamond Vision tarafından Kullanıcıların güvenlik önlemlerin önemli ölçüde ihlal ettiği kanaatine varıldığı takdirde siteden faydalanmaları herhangi bir gerekçe gösterilmeden ve önceden ihbarda bulunulmadan her zaman için sona erdirilebilir.

Site kullanıcıları, siteyi ve içindeki uygulamaları kullanmakla, işbu Kullanım Koşulları’nı okuduklarını; yukarıda belirtilen tüm hususları okuyarak aynen kabul etmiş olduklarını, kurallara ve taahhütlere aykırı tutum ve hareketleri nedeniyle Diamond Vision’un ve 3. Kişilerin karşılaşılabileceği her türlü dava, tazminat ve sair tüm taleplerin doğrudan muhatabı olduklarını ve uğramış oldukları her türlü zararı derhal karşılayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

©2021 Diamond Vision Danışmanlık, Denetim, ve Belgelendirme Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.

Bize Ulaşın

En kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor
veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?