Yasal Bilgiler

Diamond Vision ürünlerinin ve hizmetlerinin kullanımına ilişkin yasal haklarınız ve gizlilik uygulamalarımız hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgiye ulaşın.
Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. DMT Yönetim Danışmanlığı Tic.Ltd.Şti. sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitenin teknik yapısına, içeriğine, diğer site kullanıcılarının bilgisayarlarına zarar verecek ya da vermesi muhtemel her türlü bilgisayar virüsünü veya başka zararlı unsur içeren bilgi, yazılım, program ya da site içeriği ve sitenin amaçlarıyla bağdaşmayan seks, hakaret, küfür, şiddet, politika, yasadışı unsur içeren, suç teşkil eden ya da cezai veya hukuki takibi yapılabilecek her türlü malzemenin gönderilmesi yasaktır.

YÜKÜMLÜLÜK

Diamond Vision ya da bağlı kuruluşları hiçbir şart altında, bu sitenin ya da bu sitede yer almakta olan herhangi bir bilginin kullanımından kaynaklanan herhangi bir finansal ya da ticari kayıp, kâr kaybı, faaliyetlerde aksama, eksik kazanç, zarar ya da site kullanıcısına karşı herhangi bir üçüncü şahıs tarafından başlatılan herhangi bir hukuki girişim gibi herhangi bir dolaylı hasardan dolayı yükümlü olmayacaktır.

LİNKLER

Bu web sitesine yönlenen ya da bu web sitesinden başka bir siteye yönlendirme yapan her türlü linkin verilmesi öncesinde site editörü ile yazılı bir sözleşme imzalanması gereklidir.​

VİRÜSLER

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar, verilerini ve/veya yazılım uygulamalarını ve/veya donanımları virüslerden korumak üzere uygun önlemler almakla sorumludur.

Hızlı Teklif Alın!

En hızlı teklifi verelim, en hızlı denetleme sürecini hemen başlatalım.