Diamond Vision Hakkında

Verdiğimiz her hizmette kalite birincil önceliğimizdir.

Bilgilendiriyoruz, belgelendiriyoruz.
Diamond Vision

Hakkımızda

Diamond Vision olarak müşterilerimizin bizden talep ettikleri hizmetleri sağlamak adına çalışmalar yapan bir danışmanlık, denetim ve belgelendirme şirketi olarak kurulmuştur.

Misyonumuz

Müşterilerimize başarıya götürmek için ,sürekli gelişim ilkesi çerçevesinde dürüstlük, objektifliki, güven olguları ile şirket çıkarlarını ve değerlerini geliştirerek inovasyonlarına yardımcı olmak

Diamond Vision

Değerlerimiz

Diamond Vision bünyesinde verdiğimiz her hizmette kalite birincil önceliğimizdir. Tüm hizmetlerimizde müşteri geri bildirimleriyle sürekli gelişim ile  şekillendirilen hizmet kalitesi anlayışımız çerçevesinde aşağıdaki değerlerimize sıkı sıkı bağlı olarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz

Dürüstlük, yaptığımız her şeyin temelidir.

En değerli varlığımızın kalite ve dürüstlük olduğunun farkındayız. Kurum kültürümüz, verdiğimiz her hizmette en yüksek etik standartlarının sağlanmasının  önemini vurgulamaktır.

Müşteri odaklı ve yaratıcı çözümler için tutku.

Müşterilerimizin spesifik ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için gayret gösteririz.

En yüksek standartlara bağlılık.

Diamond Vision‘u bağımsız bir alan olarak önceledik. Hizmetlerimizde titizliklerin en yüksek standartlarına bağlı kalmaya kararlıyız. Bu, en güvenilir ve etkin raporları üretmeye devam etmemizi sağlamak içindir.

Uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek.

Müşterilerimizle olan ilişkileri hazine olarak kabul etmekteyiz. Bu nedenle, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve değişen ihtiyaçlarını öngörmek için her müşterinin işini stratejik bir anlayışla sürdürüyoruz

Başarı ve gurur kültürü.

Kamuoyunun gurur duyduğu bir şirket olmaya çalışıyoruz. Şirketimiz için iddialı ama gerçekçi hedefler belirledik, mesleki gelişim için her alanda destek ve fırsatlar sunacağız, başarılarımızı tanımlayıp taçlandıracağız.

Destekleyici ve ödüllendirici bir çalışma ortamı.

En üst seviyede profesyonellik ve dürüstlük yaratan, yaratıcılık ve etkileşimi destekleyen, açıklık ve sürekli öğrenmeyi teşvik eden sıcak ve ilerici bir çalışma ortamının geliştirilmesine inanıyoruz.

Gizlilik ve Tarafsızlık

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizin bilgilerinin gizli tutulması ana ve vazgeçilmez prensibimizdir. Bu alanda verdiğimiz tüm hizmetlerde tarafsızlık ve objektiflik yaklaşımını koşulsuz benimseriz.

©2020 Diamond Vision - Danışmanlık, Denetim ve Belgelendirme Hizmetleri

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?