Yeşil Yıldız Sertifika Danışmanlığı

YEŞİL YILDIZ SERTİFİKA DANIŞMANLIĞI

Diamond Vision, sürdürülebilir turizmin sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişmesine katkı sağlayacak Yeşil Yıldız Sertifika Danışmanlığı da yapmaktadır. Turistik tesislerde sürdürülebilirlik pratiklerinin uygulanması, çevreye olan negatif etkinin azaltılması kadar tesislerin marka değerinin ve tercih edilebilirliğinin artmasına da ciddi oranda katkı sağlamaktadır.

YEŞİL YILDIZ SERTİFİKA DANIŞMANLIĞI

Sürdürülebilir turizm kapsamında, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi, turistik tesislerin çevreye olan olumlu katkılarının teşvik edilmesi ve özendirilmesi amacıyla, 1993 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “Turizmde Çevreye Duyarlılık Kampanyası” başlatılmıştır.

YEŞİL YILDIZ SERTİFİKA

Bu sertifika kapsamında bulunan temel kriterler yerine getirilmesi durumunda tesis değerlendirmeye alınır. Daha sonra almış olduğu puan seviyesine göre paketlerinde sınıfını gösteren yıldızlar yeşil renkli düzenlenerek, Çevreye Duyarlı Tesis sertifikası alır. Bu sertifika hizmeti çevreye duyarlılık konusunda çalışma yapan turistik işletmelerin talebi üzerine verilmektedir.

 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın: 

Merkez Ofisimiz

Adres:
Tahılpazarı Mh. 465 Sk. Seher Yerebakan İşhanı No:4/306 K:3 D:30 Muratpaşa/ANTALYA

Pzt-Cts 9.00-18.00 Pazar KAPALI

Email: 
info@diamondvision.com.tr

Phone:
+90 (552) 951 65 57

Hızlı Teklif Alın!

En hızlı teklifi verelim, en hızlı denetleme sürecini hemen başlatalım.