Bağımsızlık ve Tarafsızlık

Diamond Vision olarak;

Hizmetlerimiz, kaynaklarımız ve altyapımız kapsamında Türkiye Cumhuriyeti ülke sınırları kapsamında tarafsız ve bağımsız şekilde herhangi bir fark gözetmeksizin, akreditasyon çerçevesi ve standartları, süreçleri kapsamında, talepte bulunan tüm alakalı kesime eşit hizmet sunmaktayız.

Diamond Vision olarak;

Uygunluk değerlendirme yapımız ve yönetimimiz ile, danışmanlık, belgelendirme ve denetim hizmetlerimizi sunarken bağımsızlık ve tarafsızlık prensiplerimize zarar verecek hiçbir faaliyette yer almamaktayız.
Sistem Kalite Şirketimiz;

Yürürlükte yer alan akreditasyon standartlarına uygun şekilde oluşturduğumuz yönetim sistemimiz; Tarafsız, bağımsız, eşit faaliyetimizi ve sürekli yenilemeyi taahhüt etmekteyiz.

Diamond Vision olarak;

Uygunluk değerlendirme hizmetlerimizi sunarken, şirket olarak bağımsızlık ve yansızlık ilkesinin öneminin farkında olarak, ihtimali olan çıkar çatışmalarını önlemekte yada bu çatışmaları kabul edilebilir düzeye çekmek adına analizlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Diamond Vision olarak;

Bağımsızlığını sağlamamak adına tetkik hizmetleri ile belge maliyetlerini birbirinden ayıran bir ücret politikamız bulunmaktadır. Belgelendirme başvurusu yapan her işletmeye test hizmeti vermekteyiz. Testlerin ardından belgelendirme ile taçlandırılması sadece ve sadece söz konusu standartlarda yer alan uygunluk durumunu tespit etmemize bağlıdır. Belgelendirmeye hakkı elde eden her işletme belgeye sahip olur, ilgili koşulları tam anlamı ile karşılamadığı test sonuçları ile ortaya çıkan işletmeler yalnıza tetkik ücreti öder. Tetkik ve Belgelendirme aşamaları birbiri ile iç içedir; lakin bağımsız aşamalar şeklinde algılanmaktadır.

Diamond Vision olarak;

Kanunlar uyarınca bilgi ve belge talep etmeye yetkili mercilere ve kişiler hukuki anlamda temin edilmesi gereken bilgi ve belgeler haricinde , müşterilere yönelik her çeşit bilgi ve belgeleri gizli tutmak ile birlikte, bu durum için tetkikçilerimiz, ofis personelimiz ve diğer tedarikçileri gizlilik ilkelerine bağlı kalacaklarını taahhüt ettirmiş bulunmaktayız.

Diamond Vision olarak;

Bağımsızlık ve yansızlığının riske düştüğünü saptadığımız alanlarda belgelendirme işleminde bulunmamaktayız.

Diamond Vision olarak;

Bağımsızlık ve yansızlığı yönetmek adına burada verilen örneklerde potansiyel çıkar çatışmalarını yönetmek adına analizlerde bulunmakta ve devamlı olarak denetim yapmaktayız.

Gizlilik ve Güvenlik | KVKK Başvuru Formu

Diamond Vision olarak müşterilerimizin bizden talep ettikleri hizmetleri sağlamak adına çalışmalar yapan bir danışmanlık, denetim ve belgelendirme şirketi olarak kurulmuştur.

Misyonumuz

Müşterilerimize başarıya götürmek için ,sürekli gelişim ilkesi çerçevesinde dürüstlük, objektifliki, güven olguları ile şirket çıkarlarını ve değerlerini geliştirerek inovasyonlarına yardımcı olmak

©2020 Diamond Vision - Danışmanlık, Denetim ve Belgelendirme Hizmetleri

iletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account