Diamond Vision olarak ülkeler arası standartları uyguladığımız , uyumluluk gösterdiğimiz ve tam uyumlu olduğumuz standartlara ve müşterilerimize taahhütlerini alt kısımda belirlemiş bulunmaktayız:

Diamond Vision olarak hizmetlerimizi, ulusal ve ülkeler arası kabul edilmiş olan standartlar, yasal mevzuatlar ve şartlar kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Diamond Vision şirketimiz şartlarına ve İso akreditasyon kurallarına tama ve devamlı uymak, devamlılığı sağlamak, sürekli geliştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön safhada tutmakta, müşterilerimizi merkez haline getirmekte ve nitelikli standart hizmetlerini temin ederek müşterilerimize ve ülkeler arası sektöre değer sağlamaktayız.

Gizlilik, bağımsızlık, güvenilirlik, dürüstlük ve sürdürülebilirliğimizi temin etmekteyiz.

Standartlara ve eğitime ilişkin hizmetlerimiz adına deneyim, uzman, profesyonel ve gerekli personeli sağlamak, personellerimiz her çeşit eğitimi sunarak, iletişim sağlayarak özelliklerini devamlı olarak iyileştirmekteyiz.

Her daim yönetim sistemimizi iyileştirmek ve geliştirmekteyiz.

Kuruluşların tümüne eşit uyguladığımı süreçler kapsamında, müracaatların tümünü değerlendirmek ve hizmetlerimizi belirlediğimiz aralıklar ile gerçekleştirmekteyiz.

Standartların ve sistemimizin güncelliğinin devamlı olarak takibin yapmakta ve alakalı olan kişilere bilgiler vermekteyiz.

Çevremizin koruma altına alınması karşı duyarlılık göstermek ve bu felsefemizi ortaklarımız ile paylaşımda bulunmaktayız.

İnsan sağlığı, güvenliği ve çevre unsurlarında dikkate alarak, doğanın ve doğal kaynakların koruma altına alınmasını temin etme politikamızı sağlamaktayız.

iletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2019 Diamond Vision - Danışmanlık, Denetim ve Belgelendirme Hizmetleri

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account